2 Temmuz 2013 Salı

ORANGE ENERGY


Bugünlerde hava bir garipleşti, sabah çıkıyorum güneşli akşam üstü esiyor hal böyle olunca ceket taşımak şart oldu. Turuncu rengini sevmezdim önceleri fazla canlı gelirdi ama insanın zevkleri de değişiyormuş zamanla. Şimdilerde enerjisi yüksek bir renk olduğunu hissediyorum ve elim hep canlı renklere gidiyor bunlardan biride turuncunun bu güzel tonu.   


Tatil sezonu açıldı herkes bir yerlere gidiyor bu aralar, önümüzdeki hafta da eşim izne ayrılıyor tatilimizin ramazana rastlayan bu ilk bölümünü memleket ziyaretlerine ayırdık, sonraki bölümse en sevdiğimiz tatil şekli gezmece-eğlenmece-dinlenmeceeee =)) Dolayısıyla bu aralar biraz telaşlı geçiyor, ev, işler, valizler, hediyeler birde kedim duman=((( Dumanı böyle uzun yolculuklarda evde bırakmak zorunda kalıyoruz birçok otel evcil hayvan kabul etmiyor dolayısıyla evde tüm halılar kalkıyor dumana hazır ve nazır hale getiriliyor bu bile insanın bir günü demek zaten .


Bu ayakkabılarım da birçoğu gibi ilk aşk yaşadıklarımdan lakin hiç rahat çıkmadılar bir dengesizlik var topuğuyla ön taban arasında sanki, aslında topuklularla aram iyidir topuksuz ayakkabım yok denilecek kadar azdır, severim kendilerini fakat bunlarla aram bir türlü barışmadı bir saatten fazla yürüyemiyorum malesef, rengine kanıp böle ara sıra kaçamaklar yapmak dışında dolabın bekçileri arasında kendisi=))

Ceket : Koton
Pantalon : Butik B
Ayakkabı : MİSS F
Çanta : Matmazel
Kolye : Koton

1 yorum: